ORLOV DAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasiopejske transkripte

2 posters

Go down

Kasiopejske transkripte Empty Kasiopejske transkripte

Postaj  Admin sub oľu 21, 2009 1:56 am

.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 77
Registration date : 16.03.2009

https://orlovdar.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kasiopejske transkripte Empty Re: Kasiopejske transkripte

Postaj  promatrac čet tra 02, 2009 12:07 am

Ono što mi se ovdje desilo, je bilo započeto potpunim nedostakom brige o sebi i nisam to kad se dešavalo opazio kao močnu stvar. Nisam to upamtio sa nekim naglaskom na bitno.
15 godina kasnije sam našao u kasiopejskim skriptama ovo:

O: Jedna mogućnost za vas da promislite.
P: L: Dobro, napravimo kratku pauzu... ( pauza ) Sad, momci, nagađam da ste slušali našu diskusiju i da ste čuli što je JR pročitala u odlomku iz članka o doživljaju 4. denziteta u kojem je najviši nivo željnog razmišljanja, da željno razmišljanje postaje stvarnost... J: Ili sam to izvadila iz konteksta?
O: Blizu. OPS.
P: L: Dakle, OPD željno razmišljanje...
O: OPD nema željno razmišljanje.
P: Pa kako razmišlja OPD? T: Odgovorno... L: ( doživljava osjećaj bockanja u vratu ) Bože! Vi mi radite čudne stvari mome tijelu...
O: Pomaže i balansira. Želje su striktno OPS.
P: Dakle, prihvaćanje doživljaja u smislu da se samo dozvoljava stvarima da se dešavaju i odgovaranje na balansirajući i pomagajući način je OPD odgovor ili doživljavanje u 4. denzitetu, da li je to točno?
O: Blizu.
P: I zato, vidjeti stvari koje prođu kraj tebe, kao što sam ja vidjela kroz prozor, i odgovoriti na njih jednostavno i otvoreno, znatiželjno, i na način da dozvoljavate da se dogodi. To bi bio OPD način, točno ?
O: Možda.
P: T: To ovisi o tome kako odgovaraš znatiželjno. Lizziji su isto u 4. denzitetu, i oni nisu OPD, zar ne?
O: Točno.
P: Dakle, oni nemaju OPD, pomagajući, odgovorni...
O: Istina.
P: Dakle, u 4. denzitetu, oba načina se mogu još uvijek desiti?
O: Da.
P: Željeni način je OPD način razmišljanja...?
O: Da.
P: Ali OPS razmišljanje je također na raspolaganju ako je to način na koji odlučite otići kad dođete tamo?
O: Da.
P: Dakle, možete se kretati naprijed i nazad koliko god želite i to je sve slobodna volja?
O: Ako se pomaknete iz OPS u OPD na 4. nivou, vi se ne vraćate natrag.
P: Jednom dok ste OPS u 4. denzitetu, vi tamo morate ostati? L: Ne. J: Ako se preselite iz OPS u OPD u 4. denzitetu, vi se ne vraćate natrag u OPS, vi ostajete u OPD, točno? T: To je ono na što sam mislo, jednom kad odlučite biti OPD, tamo ostajete jer nemate više bilo kakve želje da se vratite natrag u OPS?
O: Da.
P: T: Dakle, nije da nemate izbora, nego samo se ne želite vratiti natrag u OPS?
O: Da.
P: Dakle, ako se pomaknete i radite ono što Lizzardi rade, tada vi to nastavljate raditi sve dok se ne umorite ili uočite razliku, ili postanete prosvjetljeni i tada se pomaknete u OPD i tamo ćete htjeti ostati?
O: Neodređeno.
P: Može li se preći iz OPD natrag u OPS? Znam da ste rekli da nećete, ali to je radi toga što odaberete tako?
O: Prirodni faktori to zabranjuju.
P: L: Dakle, nagađam da jednom kad dobijete prirodne faktore OPD, priroda te pozicije je takva da vi jednostavno ne... to se jednostavno ne dešava.
O: Sad, razarač blokade za vas: bića 3. nivoa koja dostignu totalni OPD profil automatski i trenutno idu na 4. nivo u momentu kad to postignu!
P: T: Oni samo nestanu? Da li su to ljudi već prije napravili ovdje?
O: Da.
P: F: Da, čuo sam o tome. T: Naravno, ljudi nestaju čitavo vrijeme. L: Pa ja mislim da se to ne dešava tako često, ali mislim da se dešava... F: To se dešava. J: Ljudi nestaju i vi nikad ne čujete što se desilo sa njima. F: Bilo je slučajeva kad su ljudi odjednom nestajali, gdje ih je jednostavno pogodila svjetlosna zraka i puf! T: Kao spontano sagorjevanje... F: Ne... J: Ne spontano sagorjevanje jer je tijelo ostalo iza toga. F: Bilo je slučajeva kad su ljudi doslovce sjedili s drugim ljudima i odjednom svatko prisutan je vidio zasljepljujući bljesak svjetla i ta osoba je fijuuu! Nestala. Gonzeroni! L: Gonzeroni? F: Jednom za svagda! T: Želim pitati ovo pitanje, ako je već bilo prije pitano, zaustavite me. Što je totalni OPD profil? L: Totalni manjak brige za sebe.
O: Da.

P: Drugim rječima, ti ništa ne činiš ili misliš na način da bi ispunjavao ili radio za sebe. Ti uvijek razmišljaš na način da činiš i razmišljaš ispunjavati drugima. T: K vragu, imam dug put za proći tada... ( uglas ) Nemamo li svi! J: Da li je Gandhi?
O: Ne.
promatrac
promatrac

Broj postova : 22
Registration date : 27.03.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.